Saç ekiminde amaç; genetik olarak dökülmeme özelliğine sahip olan ensedeki saçların saçsız olan bölgeye transferidir. Bu sayede saçlar tıpkı ensedeki gibi dökülmeyecektir. Kliniğimizde tüm dünyada olduğu gibi son 5 yıldır saç ekiminde FUE (foliküler ünite ekstraksiyonu) yöntemi uygulanmaktadır.

Kliniğimiz FUE yöntemini Kayseri’de ilk yapan merkez olup,  Foliküler Ünite Ekstraksiyonu plastik cerrahi uzmanımız tarafından yapılmaktadır.

Fue yönteminde  kliniğimizde mikromotor kullanılmaktadır. Bu sayede daha kısa sürede daha fazla sayıda saç nakli mümkün olmaktadır. Fue yöntemi ile enseden alınan  2 - 3 saç kökü içeren greftler açıklık olan bölgeye uzman ekip tarafından nakledilmektedir.  Fue yönteminde, ağrı, sızı, kanama, kesme, dikme işlemi olmamaktadır. Geceyi oldukça rahat ağrısız ve konforlu geçiren hastalarımız  ertesi gün işine dönebilmektedir. 2. seans için aylarca beklemeye gerek yoktur. Yüzde şişlik morluk genellikle olmamaktadır.

Bu site de saç ekimi, saç dökülmesinin nedenleri, fue tekniği, fut tekniği, ameliyatsız saç ekimi, saç mezoterapisi, follikül transferi ayrıntılı olarak Op. Dr. Saffet ÖRS tarafından anlatılmaktadır.

Uzmanına Danışın

Op. Dr. Saffet ÖRS, Sorularınızı Yanıtlıyor!

  1. Estetik Cerrahi,
  2. Saç Ekimi,
  3. Sağlıklı Zayıflama,
  4. Diğer Estetik Operasyonlar Hakkında,

BİLGİ ALMAK ve

SORU SORMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

S

O

R

U

 

S

O

R

joomla stats